O nas

Zmiana ustawy o prawie bankowym w sierpniu 2011 roku przyniosła wzrost liczby internetowych kantorów wymiany walut, co zrewolucjonizowało dotychczasowy obrót walutami obcymi. Alior Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i prezentuje pierwszy bankowy serwis walutowy w całości dostępny za pośrednictwem Internetu – Kantor Walutowy. Gwarantuje on bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach Klientów, jakie niedostępne jest dla osób korzystających z usług wielu firm zajmujących się wymianą walut. Aby ułatwić Klientom zawieranie transakcji, w momencie rejestracji każdemu Klientowi zakładane są bezpłatne rachunki bankowe – a to wszystko za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu! Aby wymieniać waluty nie musisz więc zakładać osobnych kont w walutach obcych, których prowadzenie często obarczone jest wysokimi opłatami. Transakcje wymiany walut odbywają się pomiędzy rachunkami Klienta w ramach jednego banku, co skraca czas wymiany walut. Osoby pragnące odebrać wymienione środki w formie gotówki mogą zgłosić się do jednego z wybranych oddziałów Alior Banku w całej Polsce. Kantor Walutowy to pierwsza oferta bankowa, która łączy wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut.

Więcej informacji o Alior Banku znajdziesz na stronie banku

2018-11-30: Konkurs: Płatności kartami walutowymi w Kantorze - zakończony

Już dziś możesz wygrać kartę przedpłaconą o wartości 200PLN! Jedyne co trzeba zrobić, aby wygrać kartę, to odgadnąć liczbę krajów, w których nasi Klienci użyli kart Kantoru Walutowego Alior Banku w okresie od 01.01.2018 do 30.09.2018.

Wystarczy zalogować się do serwisu Facebook i pod postem w komentarzu podać  swój typ liczby krajów. Dwie osoby, które odgadną i podadzą prawidłową odpowiedz lub będą najbliżej prawidłowej odpowiedzi otrzymają kartę przedpłaconą o wartości 200PLN.

Prawidłową odpowiedz podamy w serwisie Facebook w komentarzu pod postem konkursowym, a zwycięzców powiadomimy w wiadomości prywatnej.

Regulamin oraz szczegóły konkursu odnajdziesz na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja