O nas

Zmiana ustawy o prawie bankowym w sierpniu 2011 roku przyniosła wzrost liczby internetowych kantorów wymiany walut, co zrewolucjonizowało dotychczasowy obrót walutami obcymi. Alior Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i prezentuje pierwszy bankowy serwis walutowy w całości dostępny za pośrednictwem Internetu – Kantor Walutowy. Gwarantuje on bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach Klientów, jakie niedostępne jest dla osób korzystających z usług wielu firm zajmujących się wymianą walut. Aby ułatwić Klientom zawieranie transakcji, w momencie rejestracji każdemu Klientowi zakładane są bezpłatne rachunki bankowe – a to wszystko za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu! Aby wymieniać waluty nie musisz więc zakładać osobnych kont w walutach obcych, których prowadzenie często obarczone jest wysokimi opłatami. Transakcje wymiany walut odbywają się pomiędzy rachunkami Klienta w ramach jednego banku, co skraca czas wymiany walut. Osoby pragnące odebrać wymienione środki w formie gotówki mogą zgłosić się do jednego z wybranych oddziałów Alior Banku w całej Polsce. Kantor Walutowy to pierwsza oferta bankowa, która łączy wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut.

Więcej informacji o Alior Banku znajdziesz na stronie banku

2018-08-03: Promocja wakacyjna - zakończona

Do wygrania głośnik JBL Flip 4Lato, wakacje to czas urlopu i podróży. Nieważne czy planujesz podróże bliższe czy dalsze, na każdą z nich weź karty walutowe Kantoru Walutowego Alior Banku. Dzięki nim możesz wygodnie płacić za swoje zakupy, nawet wtedy, gdy zapomnisz swojego portfela (karty można dodać do aplikacji Apple Pay oraz Google Pay).

Środki do płatności kartą po najlepszych kursach wymienisz w Kantorze Walutowym. Wymiany możesz dokonać gdziekolwiek jesteś na świecie 24h/7 dni w tygodniu dzięki serwisowi www lub aplikacji mobilnej.

Już teraz płać za wszystkie zakupy kartami walutowymi Kantoru Walutowego i wygraj jeden z 111 głośników JBL Flip 4. Wystarczy spełnić do 31 sierpnia proste warunki:

- zgłosić się do promocji na stronie https://www.aliorbank.pl/LP/kantor-wakacje.html

- płacić kartami walutowymi za zakupy, im więcej transakcji tym większa szansa na nagrodę.

 

W promocji brane są pod uwagę tylko transakcje na kwotę min. 5 EUR dla karty w EUR, 5 USD dla karty w USD, 5 GBP dla karty w GBP z wyłączeniem transakcji opisanych w §6 Regulaminu Promocji.

Szczegóły i regulamin na stronie: https://www.aliorbank.pl/LP/kantor-wakacje.html