O nas

Zmiana ustawy o prawie bankowym w sierpniu 2011 roku przyniosła wzrost liczby internetowych kantorów wymiany walut, co zrewolucjonizowało dotychczasowy obrót walutami obcymi. Alior Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i prezentuje pierwszy bankowy serwis walutowy w całości dostępny za pośrednictwem Internetu – Kantor Walutowy. Gwarantuje on bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach Klientów, jakie niedostępne jest dla osób korzystających z usług wielu firm zajmujących się wymianą walut. Aby ułatwić Klientom zawieranie transakcji, w momencie rejestracji każdemu Klientowi zakładane są bezpłatne rachunki bankowe – a to wszystko za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu! Aby wymieniać waluty nie musisz więc zakładać osobnych kont w walutach obcych, których prowadzenie często obarczone jest wysokimi opłatami. Transakcje wymiany walut odbywają się pomiędzy rachunkami Klienta w ramach jednego banku, co skraca czas wymiany walut. Osoby pragnące odebrać wymienione środki w formie gotówki mogą zgłosić się do jednego z wybranych oddziałów Alior Banku w całej Polsce. Kantor Walutowy to pierwsza oferta bankowa, która łączy wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut.

Więcej informacji o Alior Banku znajdziesz na stronie banku

2018-09-18: Konkurs: Nowe Waluty - Kto pierwszy wygrywa - zakończona

Nowe waluty w Kantorze Walutowym

Już dziś możesz zawalczyć o przenośny głośnik JBL Flip 4!

Aby wygrać wodoodporny głośnik wystarczy zalogować się do serwisu Facebook a następnie w komentarzu pod postem na podstawie umieszczonej w nim grafiki podać wszystkie dziewięć walut, które według Ciebie zostaną udostępnione w Kantorze Walutowym Alior Banku.

 

Prawidłową odpowiedz podamy w serwisie Facebook w komentarzu pod postem konkursowym, a zwycięzcę powiadomimy w wiadomości prywatnej.

Regulamin oraz szczegóły konkursu odnajdziesz na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja