O nas

Zmiana ustawy o prawie bankowym w sierpniu 2011 roku przyniosła wzrost liczby internetowych kantorów wymiany walut, co zrewolucjonizowało dotychczasowy obrót walutami obcymi. Alior Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i prezentuje pierwszy bankowy serwis walutowy w całości dostępny za pośrednictwem Internetu – Kantor Walutowy. Gwarantuje on bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach Klientów, jakie niedostępne jest dla osób korzystających z usług wielu firm zajmujących się wymianą walut. Aby ułatwić Klientom zawieranie transakcji, w momencie rejestracji każdemu Klientowi zakładane są bezpłatne rachunki bankowe – a to wszystko za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu! Aby wymieniać waluty nie musisz więc zakładać osobnych kont w walutach obcych, których prowadzenie często obarczone jest wysokimi opłatami. Transakcje wymiany walut odbywają się pomiędzy rachunkami Klienta w ramach jednego banku, co skraca czas wymiany walut. Osoby pragnące odebrać wymienione środki w formie gotówki mogą zgłosić się do jednego z wybranych oddziałów Alior Banku w całej Polsce. Kantor Walutowy to pierwsza oferta bankowa, która łączy wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut.

Więcej informacji o Alior Banku znajdziesz na stronie banku

2017-01-02: Konkurs: Zimowe zakupy z kartą walutową

Zimowe wyprzedaże.

Jak co roku, po okresie gorączki przedświątecznych zakupów nastaje czas zimowych wyprzedaży. W tym okresie sprzedawcy oferują klientom atrakcyjne rabaty i promocje. Dzięki sklepom internetowym mamy możliwość korzystania z wyprzedaży na całym świecie. Zakupy w Nowym Jorku, Mediolanie czy Paryżu znacznie ułatwi posiadanie karty walutowej z funkcją płacenia w internecie, którą można zamówić do rachunków w najpopularniejszych walutach obcych w Kantorze Alior Banku.  Warto wykorzystać czas noworocznych obniżek nie tylko płacąc taniej za zakupy, ale również biorąc udział w konkursie z szansą na wygranie atrakcyjnej nagrody pieniężnej.

Konkurs „Zimowe zakupy z kartą walutową”

Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez Kantor Walutowy Alior Banku, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  1. Zarejestrować się bezpłatnie na stronie https://kantor.aliorbank.pl.
  2. Zamówić i aktywować dowolną kartę walutową wydawaną do rachunków w EUR, USD i GBP.
  3. Dokonać przewalutowania w Kantorze Alior Banku na kwotę minimum 30 EUR/ USD/ GBP.
  4. Zrobić co najmniej jedną transakcję internetową z użyciem karty walutowej.

W konkursie zostanie nagrodzonych 60 uczestników, którzy wykonają kartą walutową największą liczbę internetowych transakcji. Każdy  ze zwycięzców otrzyma nagrodę w wysokości 50 zł. Konkurs trwa od 1.01 do 28.02.2017 r. Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie.

Do udziału w konkursie zapraszamy  wszystkich nowych Klientów Kantoru Walutowego Alior Banku.

Więcej informacji o Kantorze i kartach walutowych można znaleźć na stronach: https://kantor.aliorbank.pl i https://kantor.aliorbank.pl/info/karty-walutowe.

Zespół Kantoru Walutowego Alior Banku