O nas

Zmiana ustawy o prawie bankowym w sierpniu 2011 roku przyniosła wzrost liczby internetowych kantorów wymiany walut, co zrewolucjonizowało dotychczasowy obrót walutami obcymi. Alior Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i prezentuje pierwszy bankowy serwis walutowy w całości dostępny za pośrednictwem Internetu – Kantor Walutowy. Gwarantuje on bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach Klientów, jakie niedostępne jest dla osób korzystających z usług wielu firm zajmujących się wymianą walut. Aby ułatwić Klientom zawieranie transakcji, w momencie rejestracji każdemu Klientowi zakładane są bezpłatne rachunki bankowe – a to wszystko za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu! Aby wymieniać waluty nie musisz więc zakładać osobnych kont w walutach obcych, których prowadzenie często obarczone jest wysokimi opłatami. Transakcje wymiany walut odbywają się pomiędzy rachunkami Klienta w ramach jednego banku, co skraca czas wymiany walut. Osoby pragnące odebrać wymienione środki w formie gotówki mogą zgłosić się do jednego z wybranych oddziałów Alior Banku w całej Polsce. Kantor Walutowy to pierwsza oferta bankowa, która łączy wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut.

Więcej informacji o Alior Banku znajdziesz na stronie banku

2017-02-15: Wygraj smartfony, karty podarunkowe i zyskaj 30% niższy spread

Przypominamy o trwającym konkursie „Zbliżaj. Wygrywaj” prowadzonym przez Alior Bank. W konkursie można wygrać pięć smartfonów Nexus 6P (32 GB) oraz 50 kart podarunkowych o wartości 50 zł każda, do wykorzystania podczas zakupów w sklepie Google Play. Wygrają te osoby, które w podanym czasie wykonają najwięcej transakcji poprzez AndroidPay o wartości co najmniej 2 zł każda.

Aby dodatkowo zachęcić do wzięcia udziału w konkursie Alior Bank oferuje możliwość skorzystania z preferencyjnych kursów wymiany walut przez 3 miesiące. Wszyscy Klienci, którzy zarejestrują się w Kantorze Walutowym do 31 marca 2017 używając kodu KWANDROIDPAY będą mogli dokonywać wymiany głównych walut z niższym spreadem. Różnica pomiędzy kursem kupna i sprzedaży będzie mniejsza aż o 30% od standardowego dostępnego dla klientów indywidualnych.

Kantor Walutowy umożliwia powiązanie z aplikacją Android Pay kart walutowych w EUR, USD i GBP. Dzięki temu można za pomocą smartfonów dokonywać płatności zbliżeniowych oraz płatności w wielu aplikacjach. Przed transakcją wystarczy dokonać zakupu waluty.

Informacje o konkursie wraz z regulaminem można znaleźć tutaj.