O nas

Zmiana ustawy o prawie bankowym w sierpniu 2011 roku przyniosła wzrost liczby internetowych kantorów wymiany walut, co zrewolucjonizowało dotychczasowy obrót walutami obcymi. Alior Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i prezentuje pierwszy bankowy serwis walutowy w całości dostępny za pośrednictwem Internetu – Kantor Walutowy. Gwarantuje on bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach Klientów, jakie niedostępne jest dla osób korzystających z usług wielu firm zajmujących się wymianą walut. Aby ułatwić Klientom zawieranie transakcji, w momencie rejestracji każdemu Klientowi zakładane są bezpłatne rachunki bankowe – a to wszystko za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu! Aby wymieniać waluty nie musisz więc zakładać osobnych kont w walutach obcych, których prowadzenie często obarczone jest wysokimi opłatami. Transakcje wymiany walut odbywają się pomiędzy rachunkami Klienta w ramach jednego banku, co skraca czas wymiany walut. Osoby pragnące odebrać wymienione środki w formie gotówki mogą zgłosić się do jednego z wybranych oddziałów Alior Banku w całej Polsce. Kantor Walutowy to pierwsza oferta bankowa, która łączy wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut.

Więcej informacji o Alior Banku znajdziesz na stronie banku

2017-09-01: Festiwal taniego tankowania – promocja zakończona

Festiwal taniego tankowaniaDo końca sierpnia br. trwała promocja w Kantorze Walutowym Alior Banku – „Festiwal taniego tankowania”. Zarówno obecni, jak i nowi klienci Kantoru mieli możliwość otrzymania do 10 euro zwrotu, płacąc kartą walutową na stacjach benzynowych poza granicami Polski. Osoby, które dokonały największej liczby transakcji, mogą liczyć na dodatkową nagrodę w wysokości 250 zł.

 

Dla wszystkich, którzy wybierają się na zagraniczny urlop własnym samochodem, Kantor Walutowy Alior Banku przygotował specjalną ofertę, dzięki której dotychczasowi i nowi klienci Kantoru mogą liczyć na zwrot za wydatki zrealizowane na zagranicznych stacjach paliw.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać cashback w wysokości 5 euro, należało wypełnić formularz zgłoszeniowy, a także jednorazowo wymienić w Kantorze Walutowym Alior Banku co najmniej 100 euro, dolarów amerykańskich lub funtów. Następnie na stacjach paliw poza granicami Polski należało dokonać transakcji za pomocą karty walutowej, również na kwotę co najmniej 100 euro, dolarów amerykańskich lub funtów. Wydając ponownie taką sumę, uczestnicy promocji otrzymają łączny zwrot w wysokości 10 euro.

Dodatkowo, 50 osób, które w okresie trwania promocji dokonają za granicą największej liczby transakcji kartą walutową na kwotę co najmniej 10 euro, dolarów amerykańskich lub funtów, otrzyma nagrodę dodatkową – „Pełny bak paliwa”, czyli zwrot o wartości 250 zł.

Nagrody zostaną przekazane najpóźniej w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia zakończenia promocji. 

Regulamin