O nas

Zmiana ustawy o prawie bankowym w sierpniu 2011 roku przyniosła wzrost liczby internetowych kantorów wymiany walut, co zrewolucjonizowało dotychczasowy obrót walutami obcymi. Alior Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i prezentuje pierwszy bankowy serwis walutowy w całości dostępny za pośrednictwem Internetu – Kantor Walutowy. Gwarantuje on bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach Klientów, jakie niedostępne jest dla osób korzystających z usług wielu firm zajmujących się wymianą walut. Aby ułatwić Klientom zawieranie transakcji, w momencie rejestracji każdemu Klientowi zakładane są bezpłatne rachunki bankowe – a to wszystko za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu! Aby wymieniać waluty nie musisz więc zakładać osobnych kont w walutach obcych, których prowadzenie często obarczone jest wysokimi opłatami. Transakcje wymiany walut odbywają się pomiędzy rachunkami Klienta w ramach jednego banku, co skraca czas wymiany walut. Osoby pragnące odebrać wymienione środki w formie gotówki mogą zgłosić się do jednego z wybranych oddziałów Alior Banku w całej Polsce. Kantor Walutowy to pierwsza oferta bankowa, która łączy wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut.

Więcej informacji o Alior Banku znajdziesz na stronie banku

2017-08-17: Podróżuj z Kantorem Walutowym - promocja zakończona

Zakończył się konkurs „Podróżuj z Kantorem Walutowym”. Do wygrania było 50 nagród o wartości 1500 zł do wykorzystania na wakacyjny wyjazd.

Aby wziąć udział w konkursie „Podróżuj z Kantorem Walutowym”, należało zarejestrować się w Kantorze Walutowym Alior Banku i dokonać wymiany waluty na łączną kwotę minimum 1000 zł w czasie trwania konkursu.

O nagrody mogły ubiegać się osoby, które wypełniły formularz konkursowy i w pomysłowy sposób odpowiedziały na pytanie: „Którą kartę debetową Kantoru Walutowego zabrał(a)byś w podróż i dlaczego?”. Nagrody to 50 voucherów o wartości 1500 zł każdy do wykorzystania na wakacje marzeń w biurze podróży ITAKA.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej: https://www.aliorbank.pl/LP/konkurs.

Regulamin