O nas

Zmiana ustawy o prawie bankowym w sierpniu 2011 roku przyniosła wzrost liczby internetowych kantorów wymiany walut, co zrewolucjonizowało dotychczasowy obrót walutami obcymi. Alior Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i prezentuje pierwszy bankowy serwis walutowy w całości dostępny za pośrednictwem Internetu – Kantor Walutowy. Gwarantuje on bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach Klientów, jakie niedostępne jest dla osób korzystających z usług wielu firm zajmujących się wymianą walut. Aby ułatwić Klientom zawieranie transakcji, w momencie rejestracji każdemu Klientowi zakładane są bezpłatne rachunki bankowe – a to wszystko za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu! Aby wymieniać waluty nie musisz więc zakładać osobnych kont w walutach obcych, których prowadzenie często obarczone jest wysokimi opłatami. Transakcje wymiany walut odbywają się pomiędzy rachunkami Klienta w ramach jednego banku, co skraca czas wymiany walut. Osoby pragnące odebrać wymienione środki w formie gotówki mogą zgłosić się do jednego z wybranych oddziałów Alior Banku w całej Polsce. Kantor Walutowy to pierwsza oferta bankowa, która łączy wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut.

Więcej informacji o Alior Banku znajdziesz na stronie banku

2017-07-10: KONKURS! - Podróżuj z Kantorem Walutowym

Kantor Walutowy Alior Banku zaprasza do udziału w konkursie „Podróżuj z Kantorem Walutowym”. Do wygrania 50 nagród o wartości 1500 zł do wykorzystania na wakacyjny wyjazd, a TAKŻE preferencyjne warunki wymiany walut do końca września br.

Aby wziąć udział w konkursie „Podróżuj z Kantorem Walutowym”, należy do 14 sierpnia br. zarejestrować się w Kantorze Walutowym Alior Banku, używając kodu WAKACJE2017 i dokonać wymiany waluty na łączną kwotę minimum 1000 zł.

O nagrody mogą ubiegać się osoby, które wypełnią formularz konkursowy i w pomysłowy sposób odpowiedzą na pytanie: „Którą kartę debetową Kantoru Walutowego zabrał(a)byś w podróż i dlaczego?”. Do wygrania jest 50 voucherów o wartości 1500 zł każdy do wykorzystania na wakacje marzeń w biurze podróży ITAKA.

Dodatkowo wszystkie osoby, które spełnią warunki konkursu, będą mogły do końca września br. dokonywać wymiany głównych walut (euro, dolary amerykańskie, funty, franki szwajcarskie) z niższym spreadem. Różnica pomiędzy kursem kupna i sprzedaży będzie mniejsza aż o 30% od standardowej oferty dostępnej dla klientów indywidualnych.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które nie były wcześniej klientami Alior Banku lub od daty zawarcia umowy nie minęło 30 dni.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej: https://www.aliorbank.pl/LP/konkurs.