O nas

Zmiana ustawy o prawie bankowym w sierpniu 2011 roku przyniosła wzrost liczby internetowych kantorów wymiany walut, co zrewolucjonizowało dotychczasowy obrót walutami obcymi. Alior Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i prezentuje pierwszy bankowy serwis walutowy w całości dostępny za pośrednictwem Internetu – Kantor Walutowy. Gwarantuje on bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach Klientów, jakie niedostępne jest dla osób korzystających z usług wielu firm zajmujących się wymianą walut. Aby ułatwić Klientom zawieranie transakcji, w momencie rejestracji każdemu Klientowi zakładane są bezpłatne rachunki bankowe – a to wszystko za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu! Aby wymieniać waluty nie musisz więc zakładać osobnych kont w walutach obcych, których prowadzenie często obarczone jest wysokimi opłatami. Transakcje wymiany walut odbywają się pomiędzy rachunkami Klienta w ramach jednego banku, co skraca czas wymiany walut. Osoby pragnące odebrać wymienione środki w formie gotówki mogą zgłosić się do jednego z wybranych oddziałów Alior Banku w całej Polsce. Kantor Walutowy to pierwsza oferta bankowa, która łączy wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut.

Więcej informacji o Alior Banku znajdziesz na stronie banku

2017-12-05: Cyberzakupy – odbierz nagrody do 250 zł - promocja zakończona

30 listopada br. zakończyła się promocja „Cyberzakupy z Kartą Kantoru Walutowego Alior Banku”. Zarówno obecni, jak i nowi klienci Kantoru mieli możliwość otrzymania aż do 250 złotych nagrody za płatności w sklepach internetowych kartą walutową. 

Listopad był miesiącem największych okazji do tanich zakupów w sklepach na cały świecie. Tanie zakupy były możliwe dzięki takim świętom handlu detalicznego jak: Global Shopping Festival, Black Friday czy Cyber Monday.

Aby wziąć udział w promocji wystarczyło wypełnić formularz zgłoszeniowy, jednorazowo wymienić w Kantorze Walutowym Alior Banku co najmniej 100 EUR/USD/GBP i wykonać 5 transakcji internetowych kartą na kwotę min. 10 jednostek waluty karty.  Za spełnienie tych warunków uczestnicy otrzymają nagrodę w wysokości 50 złotych. Dodatkowo osóby, które w okresie trwania promocji dokonały największej liczby transakcji interetowych kartą walutową otrzymają nagrodę w wysokości 200 zł.

Nagrody zostaną przekazane najpóźniej w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia zakończenia promocji. 

Regulamin promocji jest dostępny tutaj.