O nas

Zmiana ustawy o prawie bankowym w sierpniu 2011 roku przyniosła wzrost liczby internetowych kantorów wymiany walut, co zrewolucjonizowało dotychczasowy obrót walutami obcymi. Alior Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i prezentuje pierwszy bankowy serwis walutowy w całości dostępny za pośrednictwem Internetu – Kantor Walutowy. Gwarantuje on bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach Klientów, jakie niedostępne jest dla osób korzystających z usług wielu firm zajmujących się wymianą walut. Aby ułatwić Klientom zawieranie transakcji, w momencie rejestracji każdemu Klientowi zakładane są bezpłatne rachunki bankowe – a to wszystko za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu! Aby wymieniać waluty nie musisz więc zakładać osobnych kont w walutach obcych, których prowadzenie często obarczone jest wysokimi opłatami. Transakcje wymiany walut odbywają się pomiędzy rachunkami Klienta w ramach jednego banku, co skraca czas wymiany walut. Osoby pragnące odebrać wymienione środki w formie gotówki mogą zgłosić się do jednego z wybranych oddziałów Alior Banku w całej Polsce. Kantor Walutowy to pierwsza oferta bankowa, która łączy wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut.

Więcej informacji o Alior Banku znajdziesz na stronie banku

2017-12-06: Spread -30% i szybka dostawa kart walutowych - promocja zakończona

Promocja spread niższy o 30% z kodem ZIMA2017W grudniu wiele osób zaczyna planować zimowe oraz letnie podróże. Zachęca do tego aura za oknem, liczne promocje w biurach podróży oraz atrakcyjne ceny biletów lotniczych i noclegów.

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów, Alior Banku oferuje nowym klientom Kantoru Walutowego atrakcyjne warunki wymiany walut oraz możliwość otrzymania zwrotu opłaty za szybkie dostarczenie karty przez kuriera.

W czasie każdego wyjazdu warto mieć w portfelu kartę walutowa umożliwiająca płatności w walucie karty bez dodatkowych przewalutowań. Łatwo zapłacisz nią za hotel, skipass czy wypłacisz pieniądze w bankomacie. Dodatkowo aplikacja Kantoru Walutowego na urządzenia mobilne pozwoli w dowolnym miejscu na świecie przewalutować potrzebne środki, które od razu będą dostępne na karcie.

Aby otrzymać preferencyjne warunki wystarczy zarejestrować się z kodem promocyjnym ZIMA2017. Otrzymasz na 6 miesięcy spread mniejszy o 30% i prawo do bezpłatnego zamówienia kart walutowych przez kuriera. W momencie zamawiania karty zapewnij środki na rachunku w kwocie 50 zł. Nagroda w postaci zwrotu naliczonej opłaty zostanie przekazana na rachunek, z którego został pobrana po wykonaniu kartą co najmniej jednej transakcji na dowolną kwotę.

Szczegóły w Regulaminie Promocji Darmowa dostawa Kart Kantoru Walutowego Alior Banku.