O nas

Zmiana ustawy o prawie bankowym w sierpniu 2011 roku przyniosła wzrost liczby internetowych kantorów wymiany walut, co zrewolucjonizowało dotychczasowy obrót walutami obcymi. Alior Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i prezentuje pierwszy bankowy serwis walutowy w całości dostępny za pośrednictwem Internetu – Kantor Walutowy. Gwarantuje on bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach Klientów, jakie niedostępne jest dla osób korzystających z usług wielu firm zajmujących się wymianą walut. Aby ułatwić Klientom zawieranie transakcji, w momencie rejestracji każdemu Klientowi zakładane są bezpłatne rachunki bankowe – a to wszystko za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu! Aby wymieniać waluty nie musisz więc zakładać osobnych kont w walutach obcych, których prowadzenie często obarczone jest wysokimi opłatami. Transakcje wymiany walut odbywają się pomiędzy rachunkami Klienta w ramach jednego banku, co skraca czas wymiany walut. Osoby pragnące odebrać wymienione środki w formie gotówki mogą zgłosić się do jednego z wybranych oddziałów Alior Banku w całej Polsce. Kantor Walutowy to pierwsza oferta bankowa, która łączy wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut.

Więcej informacji o Alior Banku znajdziesz na stronie banku

2018-02-02: Niższy spread i bezpłatna dostawa kart walutowych - promocja zakończona

Aura za oknem sprzyja wyjazdom. Dla wszystkich wyjeżdzająch za granicę Alior Bank oferuje atrakcyjne warunki wymiany walut oraz możliwość otrzymania zwrotu opłaty za szybkie dostarczenie karty przez kuriera.

Karta walutowa jest dostępna do rachunku w EUR, USD i GBP. Umożliwia płatności w walucie karty bez dodatkowych przewalutowań. Zapłacisz nią za hotel czy skipass, ale również za zakupy w Internecie. W razie potrzeby pieniądze wypłacisz w najbliższym bankomacie.

Instalując aplikację Kantoru Walutowego na swoim smartfonie lub tablecie uzyskasz możliwość wymiany walutowej w dowolnym miejscu na świecie, a środki będą od razu dostępne na karcie.

Do otrzymania spreadu niższego o 30% na 6 miesięcy wystarczy przy rejestracji podać kod promocyjny: FERIE2018. Kod dodatkowo daje możliwość bezpłatnego dostarczenia kart walutowych przez kuriera. W momencie zamawiania karty zapewnij środki na rachunku w kwocie 50 zł. Nagroda w postaci zwrotu naliczonej opłaty zostanie przekazana na rachunek, z którego został pobrana, po wykonaniu kartą co najmniej jednej transakcji.

Promocja trwa do 28 lutego 2018 roku. Szczegóły w Regulaminie Promocji Ferie z kartami Kantoru Walutowego Alior Banku.