O nas

Zmiana ustawy o prawie bankowym w sierpniu 2011 roku przyniosła wzrost liczby internetowych kantorów wymiany walut, co zrewolucjonizowało dotychczasowy obrót walutami obcymi. Alior Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i prezentuje pierwszy bankowy serwis walutowy w całości dostępny za pośrednictwem Internetu – Kantor Walutowy. Gwarantuje on bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach Klientów, jakie niedostępne jest dla osób korzystających z usług wielu firm zajmujących się wymianą walut. Aby ułatwić Klientom zawieranie transakcji, w momencie rejestracji każdemu Klientowi zakładane są bezpłatne rachunki bankowe – a to wszystko za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu! Aby wymieniać waluty nie musisz więc zakładać osobnych kont w walutach obcych, których prowadzenie często obarczone jest wysokimi opłatami. Transakcje wymiany walut odbywają się pomiędzy rachunkami Klienta w ramach jednego banku, co skraca czas wymiany walut. Osoby pragnące odebrać wymienione środki w formie gotówki mogą zgłosić się do jednego z wybranych oddziałów Alior Banku w całej Polsce. Kantor Walutowy to pierwsza oferta bankowa, która łączy wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut.

Więcej informacji o Alior Banku znajdziesz na stronie banku

2018-05-01: Odbierz 50 zł nagrody - Wiosna z kartami walutowymi - promocja zakończona

Wiosna już w pełni! Wiele osób korzysta z pięknej pogody i realizuje swoje plany podróżnicze. W każdą podróż, małą czy dużą, warto wziąć kartę walutową Kantoru Walutowego i płacić nią za zakupy. Nowi klienci mogą otrzymać dodatkowe środki za płatności kartą walutową. Wystarczy spełnić proste warunki.

Nagrodę w wysokości 50 zł otrzyma 1 000 klientów, którzy:
• od 1 do 31 maja zarejestrują się z kodem promocyjnym WIOSNA2018 i  zawrą z Bankiem umowę o kartę do rachunku w Kantorze Walutowym,
• do 30 czerwca wykonają min. 5 transakcji kartami Kantoru Walutowego.

W promocji brane są pod uwagę tylko transakcje na kwotę min. 5 EUR dla karty w EUR, 5 USD dla karty w USD, 5 GBP dla karty w GBP z wyłączeniem transakcji opisanych w §7 Regulaminu Promocji.

Rejestracja możliwa tylko do 31 maja 2018 roku.

Szczegóły w Regulaminie Promocji Wiosna z kartami Kantoru Walutowego Alior Banku.