O nas

Zmiana ustawy o prawie bankowym w sierpniu 2011 roku przyniosła wzrost liczby internetowych kantorów wymiany walut, co zrewolucjonizowało dotychczasowy obrót walutami obcymi. Alior Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i prezentuje pierwszy bankowy serwis walutowy w całości dostępny za pośrednictwem Internetu – Kantor Walutowy. Gwarantuje on bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach Klientów, jakie niedostępne jest dla osób korzystających z usług wielu firm zajmujących się wymianą walut. Aby ułatwić Klientom zawieranie transakcji, w momencie rejestracji każdemu Klientowi zakładane są bezpłatne rachunki bankowe – a to wszystko za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu! Aby wymieniać waluty nie musisz więc zakładać osobnych kont w walutach obcych, których prowadzenie często obarczone jest wysokimi opłatami. Transakcje wymiany walut odbywają się pomiędzy rachunkami Klienta w ramach jednego banku, co skraca czas wymiany walut. Osoby pragnące odebrać wymienione środki w formie gotówki mogą zgłosić się do jednego z wybranych oddziałów Alior Banku w całej Polsce. Kantor Walutowy to pierwsza oferta bankowa, która łączy wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut.

Więcej informacji o Alior Banku znajdziesz na stronie banku

2017-07-06: Wideoweryfikacja jest już dostępna

Informujemy, że udostępniliśmy wideoweryfikację w procesie zakładania konta w Kantorze Walutowym. Tożsamość klientów może być teraz weryfikowana zdalnie podczas rozmowy wideo. Podczas połączenia z konsultantem wystarczy mieć przy sobie tylko dowód osobisty i telefon.

... czytaj dalej

2017-02-02: Konkurs: „Zbliżaj. Wygrywaj.”

Już w listopadzie 2016 r. Alior Bank jako jeden z pierwszych banków w Polsce wdrożył usługę Android Pay. Dzięki temu nasi Klienci zyskali nowe możliwości płatności swoim telefonem z systemem Android. W związku z tym mamy przyjemność zaprosić Państwa do konkursu organizowanego przez Alior Bank.

... czytaj dalej