Wymieniaj waluty zawsze, gdy tego potrzebuje Twoja firma

Dodatkowo Kantor Walutowy umożliwia:

Zasilenie rachunku kartą debetową/kredytową - już wkrótce

Chcesz dokonać wymiany walutowej, a nie posiadasz środków na swoim rachunku w Kantorze Walutowym? Nic prostszego dodaj kartę debetową/kredytową i w momencie potwierdzenia przewalutowania z karty zostanie pobrana odpowiednia kwota.

Zawieranie transakcji z blokadą

Transakcja z blokadą pozwala Ci na zawarcie transakcji wymiany w sytuacji, gdy kwota transakcji przekracza saldo rachunku. W takiej sytuacji na rachunku zostanie założona blokada w wysokości 5% kwoty transakcji na dwa dni robocze, w tym czasie musisz zapewnić pozostałe środki na realizację transakcji. Gdy zasilisz rachunek, transakcja zostaje rozliczona po kursie wymiany zatwierdzonym przez w momencie zawarcia transakcji.

Zlecenia walutowe

Nie masz czasu śledzić kursów walutowych? Skorzystaj ze zleceń walutowych i dokonaj wymiany walutowej na ustalonych przez Ciebie parametrach.

Powiadomienie o zmianie kursów walut i realizacji zleceń

W Kantorze Walutowym masz możliwość ustawienia powiadomień sms, email lub push (aplikacja mobilna) dotyczących osiągnięcia przez kurs wymiany waluty żądanego poziomu oraz dotyczących zdarzeń na rachunku w Kantorze Walutowym np.: zlecenie zostało zrealizowane, zlecenie wygasło, brak możliwości realizacji zlecenia ze względu na brak środków na rachunku, wpływ środków na rachunek.

Masz inne pytanie

Sprawdź całą listę najczęściej zadawanych pytań dostępną tutaj