Dlaczego warto:

Dodatkowo Kantor Walutowy umożliwia:

Zasilenie rachunku kartą debetową/kredytową

Chcesz dokonać wymiany walutowej, a nie posiadasz środków na swoim rachunku w Kantorze Walutowym? Nic prostszego. Dodaj kartę debetową/kredytową i szybko zasil swój rachunek bez konieczności oczekiwania na przelew z innego banku. Środki od razu znajdą się na Twoim rachunku. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Zawieranie transakcji z blokadą

Transakcja z blokadą pozwala Ci na zawarcie transakcji wymiany w sytuacji, gdy transakcja przekracza saldo Twojego rachunku. W takiej sytuacji na Twoim rachunku zostanie założona blokada w wysokości 5% kwoty transakcji na dwa dni robocze, w tym czasie musisz zapewnić pozostałe środki na realizację transakcji. Gdy zasilisz rachunek, transakcja zostaje rozliczona po kursie wymiany zatwierdzonym przez w momencie zawarcia transakcji.

Prośba o przelew

Nie masz środków na rachunku? Wyślij do znajomych prośbę o przelew bezpośrednio z Kantoru Walutowego, wystarczy podać dane znajomych i czekać na zasilenie Twojego rachunku.

Podział płatności

Spędziłeś ze znajomymi wakacje czy zjadłeś kolacje? Czasem trudno się rozliczyć. Nie musisz już instalować dodatkowych aplikacji - wystarczy Kantor Walutowy i skorzystanie z podziału płatność.

Zlecenia walutowe

Nie masz czasu śledzić kursów walutowych? Skorzystaj ze zleceń walutowych i dokonaj wymiany walutowej na ustalonych przez Ciebie parametrach. Wystarczy zalogować się do Kantoru Walutowego, następnie wybrać "Wymiana walut", wprowadź parametry wymiany oraz zaznać "Ustaw jako zlecenie"

Powiadomienie o zmianie kursów walut i realizacji zleceń

W Kantorze Walutowym masz możliwość ustawienia powiadomień sms, email lub push (aplikacja mobilna) dotyczących osiągnięcia przez kurs wymiany waluty żądanego poziomu oraz dotyczących zdarzeń na rachunku w Kantorze Walutowym np.: zlecenie zostało zrealizowane, zlecenie wygasło, brak możliwości realizacji zlecenia ze względu na brak środków na rachunku, wpływ środków na rachunek.