Kantor Walutowy Alior Banku na podium w ogólnopolskim rankingu

Z radością informujemy o kolejnych sukcesach Kantoru Walutowego Alior Banku. Platforma uplasowała się na podium rankingu organizowanego przez portal NajlepszeKonto.pl w trzech kategoriach – Najlepsze Konto Walutowe, Najlepszy Kantor Internetowy oraz Najlepszy Kantor Internetowy dla Firm.


NajlepszeKonto.pl jest jedną z wiodących polskich porównywarek bankowych, która na bieżąco analizuje oferty instytucji finansowych. Ranking kont opracowuje kapituła ekspercka portalu.

Kantor Alior Banku zajął odpowiednio pierwsze miejsce w kategorii Najlepsze Konto Walutowe, drugie miejsce w kategorii Najlepszy Kantor Internetowy oraz trzecie miejsce w kategorii Najlepszy Kantor Internetowy dla Firm.

Produkt został doceniony m.in. za dużą liczbę dostępnych walut i dodatkowe funkcjonalności, takie jak karta wielowalutowa, aplikacja mobilna czy program poleceń. We wszystkich trzech zestawieniach, platforma otrzymała maksymalną ilość punktów za funkcjonalność. Comiesięczny ranking znajduje się na stronie organizatora pod linkiem: Najlepsze Konta Walutowe w 2023 r. (najlepszekonto.pl)