Łatwiej zyskaj 50 zł

Miło nam poinformować, że 1 marca 2019 roku wszedł w życie nowy Regulamin Programu Rekomendacyjnego w Kantorze Walutowym. Obniżyliśmy łączną wartość Transakcji Wymiany do wykonania przez Odbiorcę Rekomendacji, wymaganą do otrzymywania Premii. Wystarczy, że Odbiorca Rekomendacji - nowy klient - wymieni równowartość minimum 500 zł (zamiast 2 000 zł) w ciągu 6 miesięcy od dnia rejestracji! Zmiana pozwoli Ci jeszcze łatwiej otrzymać premię w wysokości 50 zł za polecenie Kanotru Walutowego.

Pamiętaj Kantor Walutowy to m.in:
- bezpłatne rachunki w 23 walutach,
- dostęp do wymiany walutowej 24h/7 dni w tygodniu,
- atrakcyjne kursy wymiany walut,
- karta walutowa umożliwiająca płatności w blisko 160 walutach w tym płatności bezpośrednie w 23 walutach dostępnych w Kantorz Walutowym,
- bezpłatne przelewy w ramach licznika,
- dostępna wymiana krzyżowa (bez przewalutowania na PLN),
- możliwość ustawienia zlecen walutowych i transakcji z blokadą.

Już teraz warto wysłać polecenie do znajomych. Zrobisz to szybko dzięki specjelnie przygotowanemu formularzowi dostępnemu po kliknięciu w Profil po zalogowaniu w Kantorze Walutowym. Wystarczy, że podasz imię swojego znajomego oraz jego e-mail, a wiadomość z zaproszeniem zostanie wysłane automatycznie. Znajdziesz tam również swój Kod Promocyjny, który możesz przekazać znajomym w dowolny inny sposób.
Regulamin Programu Rekomendacyjnego znajduje się w zakładce Dokumentacja.