Kantor i karta – idealne narzędzia do zakupów online

Mamy kolejny lockdown, większość sklepów jest zamknięta, a w obawie przed rozprzestrzenianiem się wirusa, należy pozostać w domach. W trudnych czasach, potrzeby zakupowe powinniśmy zaspokajać drogą internetową.

Robiąc zakupy często korzystamy z zagranicznych sklepów internetowych. Przy finalizacji zamówienia często pojawia się pytanie – jak najlepiej opłacić zamówienie aby uniknąć dodatkowych kosztów? Rozwiązać ten dylemat możemy, poprzez założenie Kantoru Walutowego, który pozwala zakupić walutę po atrakcyjnych kursach.

Kantor Walutowy to m.in.:

• 0 zł za rachunki w 23 walutach
• wymiana walut 24h/7 dni w tygodniu
• bezpłatne przelewy krajowe i walutowe, zakupionych środków (1)
• 50 zł premii za każde skuteczne polecenie Kantoru Walutowego znajomym (2)

Dowiedź się więcej o Kantorze Walutowym


Narzędziem ułatwiającym płatności za dokonane zakupy jest karta wielowalutowa - jedna karta do wszystkich rachunków w Kantorze Walutowym.
Z kartą wielowalutową kontynent nie ma znaczenia. Dzięki automatycznemu rozpoznaniu waluty transakcji, można zamawiać produkty z dowolnego miejsca na świecie, bez obaw o koszty przewalutowania (3). Dodatkowo, płatność realizowana jest natychmiast, przez co operacja jest finalizowana znacznie szybciej, niż w przypadku płatności przelewem.


Karta wielowalutowa to m.in.:

• płatności stacjonarne i internetowe w blisko 160 walutach, w tym w PL
• automatyczne rozpoznanie waluty płatności
• 0 zł za wydanie i obsługę karty

Dowiedź się więcej o bezpłatnej karcie wielowalutowej


Kantor Walutowy możesz mieć zawsze pod ręka, dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej. Zachęcamy do pobrania aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego Alior Banku.


Aplikacja mobilna to m.in.:


• pełna funkcjonalność Kantoru Walutowego na urządzeniu mobilnym
• dostępna dla systemów operacyjnych iOS i Android
• logowanie i autoryzacja operacji kodem PIN bądź odciskiem palca
• powiadomienia typu Push

Dowiedź się więcej o aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego

 
Get it on Google Play
 
(1) Bezpłatne przelewy walutowe w opcji SHA dla środków zakupionych w Kantorze Walutowym Alior Banku.
(2) Warunki otrzymania premii są opisane w Regulaminie Programu Rekomendacyjnego Kantoru Walutowego dostępnym na stronie https://kantor.aliorbank.pl, zakładka Dokumentacja.
(3) Karta wielowalutowa Kantoru Walutowego automatycznie rozpoznaje walutę i dobiera odpowiedni rachunek walutowy (z 23 rachunków walutowych dostępnych w Kantorze Walutowym), do realizacji płatności kartą. Wtedy środki pobierane są bezpośrednio z danego rachunku walutowego i nie pojawia się koszt przewalutowania. Jeśli na rachunku waluty płatności będą niewystarczające środki, płatność nastąpi z podstawowego rachunku karty w EUR z zastosowaniem wyłącznie kursu przeliczenia waluty ustalonego przez organizację płatniczą Mastercard. Jeśli na rachunku w EUR będą niewystarczające środki do realizacji płatności, wartość płatności w EUR zostanie przeliczona na kwotę w PLN po kursie tabelowym Alior Banku. Jeśli na rachunku w PLN środki będą niewystarczające, transakcja zostanie odrzucona.

Obowiązujące regulacje Alior Banku S.A. dla Kantoru Walutowego: Regulamin Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Taryfa Opłat, Prowizji i Oprocentowania Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Regulamin kart płatniczych Alior Bank SA; Regulamin rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych; Regulamin korzystania z Kanałów Elektronicznych dla Klientów Indywidualnych, które są dostępne na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja.
Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku.