Kantor Walutowy Alior Banku ponownie najlepszy

Miło nam poinformować, że nasz Kantor Walutowy, kolejny raz został uznany za najlepszy na rynku i to w aż dwóch rankingach.


W czerwcowym rankingu kont walutowych, portalu www.kontomaniak.pl, głosami internautów, Kantor Walutowy zajął pierwsze miejsce.


Źródło: screen ze strony: https://www.kontomaniak.pl/ranking-kont-walutowych, stan na 29.06.2021
 

Kantor Walutowy został również uznany za najlepszy, przez portal www.tanie-konto.pl. W tym przypadku ranking najlepszych kont walutowych został opracowany przez dziennikarzy portalu.


Źródło: screen ze strony: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-walutowych/, stan na 29.06.2021


W obu rankingach, Kantor Walutowy został doceniony za szeroki zakres dostępnych walut, niskie spready, bezpłatność i funkcjonalności dodatkowe.

Przypominamy, że Kantor Walutowy to m.in.
  • wymiana walut dostępna 24h/ 7 dni w tygodniu;
  •  0 zł za rachunki w aż 23 walutach, w tym PLN
  •  0 zł za kartę wielowalutową, która umożliwia płatności w blisko 160 walutach (w tym PLN) (1)
  • 0 zł za internetowe przelewy złotówkowe
  •  0 zł za internetowe przelewy walutowe wymienionych środków (2)
  • aplikacja mobilna na iOS i Android
  • 50 zł premii za każde skuteczne polecenie Kantoru Walutowego znajomym (3)

Dowiedz się więcej
(1) Karta wielowalutowa Kantoru Walutowego automatycznie rozpoznaje walutę i dobiera odpowiedni rachunek walutowy (z 23 rachunków walutowych dostępnych w Kantorze Walutowym), do realizacji płatności kartą. Wtedy środki pobierane są bezpośrednio z danego rachunku walutowego i nie pojawia się koszt przewalutowania. Jeśli na rachunku waluty płatności będą niewystarczające środki, płatność nastąpi z podstawowego rachunku karty w EUR z zastosowaniem wyłącznie kursu przeliczenia waluty ustalonego przez organizację płatniczą Mastercard. Jeśli na rachunku w EUR będą niewystarczające środki do realizacji płatności, wartość płatności w EUR zostanie przeliczona na kwotę w PLN po kursie tabelowym Alior Banku. Jeśli na rachunku w PLN środki będą niewystarczające, transakcja zostanie odrzucona.
(2) Bezpłatne przelewy walutowe w opcji SHA dla środków zakupionych w Kantorze Walutowym Alior Banku.
(3) Warunki otrzymania premii są opisane w Regulaminie Programu Rekomendacyjnego Kantoru Walutowego dostępnym na stronie https://kantor.aliorbank.pl, zakładka Dokumentacja.
Obowiązujące regulacje Alior Banku S.A. dla Kantoru Walutowego: Regulamin Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Taryfa Opłat, Prowizji i Oprocentowania Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Regulamin kart płatniczych Alior Bank SA; Regulamin rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych; Regulamin korzystania z Kanałów Elektronicznych dla Klientów Indywidualnych, które są dostępne na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja.
Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku.