Kantor Walutowy Alior Banku ze Złotym Laurem Klienta

Z ogromną radością informujemy, że Kantor Walutowy Alior Banku został laureatem nagrody Złoty Laur Klienta w kategorii „Bankowe Kantory Walutowe”.

Złoty Laur Klienta to ogólnopolski, coroczny plebiscyt organizowany przez redakcję magazynu Strony Biznesu. Zwycięzców poszczególnych kategorii, wybierają respondenci.

Kantor Walutowy Alior Banku powstał w 2012 roku jako pierwszy, w pełni internetowy bankowy Kantor Walutowy.


Już w 2012 roku przewidywaliśmy, że bankowość, a zwłaszcza wymiana walut przeniesie się w znacznym stopniu do Internetu i nie pomyliliśmy się. Tworząc pierwszy, w pełni internetowy kantor wymiany walut, przetarliśmy szlaki dla innych banków, które masowo zaczęły tworzyć swoje własne platformy FX oferowane klientom indywidualnym. Od 2012 roku ciągle rozwijamy ofertę Kantoru Walutowego, podążając za najnowszymi trendami rynkowymi, a często sami je wyznaczając. Cieszymy się, że zarówno eksperci, jak i najważniejsi dla nas – nasi Klienci doceniają naszą ofertę, czego dowodem są liczne wyróżnienia, takie jak choćby niezwykle dla nas ważny Złoty Laur Klienta” – skomentował Tomasz Dośpiał, Dyrektor Działu Walutowych Platform Transakcyjnych.

Dowiedz się więcej o Kantorze Walutowym