Kantor Walutowy ze Złotym Laurem Klienta po raz czwarty

Z wielką dumą informujemy, że Kantor Walutowy Alior Banku, po raz czwarty z rzędu został nagrodzony w plebiscycie Złoty Laur Klienta/Konsumenta.

Laur Klienta/Konsumenta to ogólnopolski plebiscyt, w którym nagradzane są produkty i usługi wyróżniające się na rynku ponadprzeciętną jakością i uznaniem ze strony użytkowników i ekspertów. W tym roku obchodzi swoje dwudzieste urodziny.

Kantor Walutowy Alior Banku został doceniony m.in. za szeroką gamę możliwości, dzięki, której sprawdzi się zarówno w Polsce jak i za granicą.

Ze względu na szeroki zakres funkcjonalności Kantoru Walutowego, możliwość dokonywania przelewów czy właśnie płacenia kartą wielowalutową również w kraju coraz więcej klientów traktuje rachunek w Kantorze Walutowym jako swoje podstawowe konto, a Kantor Walutowy jako główny bank, który sprawdza się nie tylko za granicą, ale również podczas bieżących spraw, w Polsce – mówi Tomasz Dośpiał, dyrektor Działu Walutowych Platform Transakcyjnych w Alior Banku i dodaje, że: – Bardzo dużą popularnością cieszą się też rozwiązania mobilne – takie jak aplikacja mobilna Kantoru Walutowego czy właśnie możliwość płacenia kartą wielowalutową telefonem.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem: Kantor Walutowy Alior Banku po raz czwarty ze złotym Laurem Klienta – Strony Biznesu

Dowiedz się więcej o Kantorze Walutowym