Aktywni wygrywają w Kantorze Walutowym

Płać kartą wielowalutową za zakupy zarówno w Polsce i za granicą. Korzystaj z aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego, zbieraj punkty i wygraj nawet 10 tys. zł.

Do wygrywania są 33 nagrody pieniężne: nagroda główna 10 tys. zł a ponadto, 1x 5 tys. zł, 1x 2,5 tys. zł i aż 30 x 500 zł. W konkursie mogą wziąć udział klienci indywidualni posiadający Kantor Walutowy, którzy w czasie jej trwania zgłoszą swój udział na stronie: https://www.aliorbank.pl/LP/kantor-konkurs-aktywni-wygrywaja


Bank przyznaje:
  • 6 punktów za płatność internetową lub stacjonarną karta wielowalutową*
  • 3 punkty za transakcję wymiany w Kantorze Walutowym za pośrednictwem aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego
  • 1 punkt za wykonanie przelewu w Kantorze Walutowym za pośrednictwem Aplikacji Mobilnej Kantoru Walutowego**
* z wyłączeniem transakcji określonych w § 6 Regulaminu Konkursu
** maksymalnie 100 punktów w trakcie całego Konkursu

Konkurs trwa tylko do 15 czerwca 2022 roku!

Dowiedz się więcej
Konkurs trwa w okresie od 22.04.2022 r. do 15.06.2022 r. Nagrodę główną w wysokości 10 000 zł otrzyma Uczestnik, który spełni warunki Konkursu zawarte w jego Regulaminie i zdobędzie najwyższą liczbę punktów. Nagrodę drugiego stopnia w wysokości 5 000 zł otrzyma Uczestnik, który spełni warunki Konkursu zawarte w jego Regulaminie i zajmie drugie miejsce na liście laureatów. Nagrodę trzeciego stopnia w wysokości 2 500 zł otrzyma Uczestnik, który spełni warunki Konkursu zawarte w jego Regulaminie i zajmie trzecie miejsce na liście laureatów. Nagrodę czwartego stopnia w wysokości 500 zł każda otrzymają Uczestnicy, którzy spełnią warunki Konkursu zawarte w jego Regulaminie i zajmą miejsce od czwartego (4) do trzydziestego trzeciego (33) na liście Laureatów. Nagrody zostaną przekazane na rachunek PLN Uczestników w Kantorze Walutowym. Uczestnik Konkursu może otrzymać tylko jedną nagrodę. Minimalna liczba punktów uprawniająca do odebrania nagrody to 20 punktów. Szczegóły dostępne są w Regulaminie Konkursu "Aktywni wygrywają w Kantorze Walutowym", który jest dostępny na stronie https://kantor.aliorbank.pl w zakładce Dokumentacja.

Obowiązujące regulacje: Regulamin Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Taryfa Opłat, Prowizji i Oprocentowania Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Regulamin kart płatniczych Alior Bank SA, Regulamin rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych, Regulamin korzystania z Kanałów Elektronicznych dla Klientów Indywidualnych, które są dostępne na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja. Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku. Informacja handlowa wg stanu na 15.04.2022 r. Sprawdź aktualne warunki na https://kantor.aliorbank.pl.