Bądź aktywny w Kantorze Walutowym i wygraj

Płać kartą wielowalutową za zakupy zarówno w Polsce i za granicą. Korzystaj z aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego, Zbieraj punkty i wygraj 500 zł na zakupy.

Do wygrania jest 76 nagród po 500 zł każda. W konkursie mogą wziąć udział klienci indywidualni posiadający Kantor Walutowy, którzy w czasie jej trwania zgłoszą swój udział na stronie: https://www.aliorbank.pl/LP/kantor-konkurs-badz-aktywny

Bank przyznaje punkty za poniższe aktywności:
  •  1 punkt za płatność stacjonarną lub internetową kartą wielowalutową w PLN* 
  • 2 punkty za płatność stacjonarną lub internetową kartą wielowalutową w walucie innej niż PLN*

Punkty za płatności internetowe mnożymy x3!

Odbierz dodatkowe punkty**:
  • 25 punktów za posiadanie Aplikacji Mobilnej Kantoru Walutowego
  • 25 punktów za posiadanie włączonej autoryzacji typu PUSH
  • 25 punktów za wykonanie min. 10 transakcji wymiany w Aplikacji Mobilnej
  • 25 punktów za wykonanie min. 10 przelewów w Aplikacji Mobilnej
 
Konkurs trwa tylko do 17 grudnia 2021 roku

Nie masz jeszcze Kantoru Walutowego? Załóż konto
* Z wyłączeniem transakcji określonych w § 6 Regulaminu Konkursu
** Punkty zostaną naliczone jednorazowo wg. stanu na dzień 17.12.2021 godz. 17.00

Konkurs trwa w okresie od 2.11.2021 r. do 17.12.2021 r. Nagrodę w wysokości 500 zł otrzyma 76 pierwszych uczestników Konkursu, którzy spełnią warunki i zasady uczestnictwa w Konkursie, opisane w § 5 Regulaminu Konkursu „Bądź aktywny w Kantorze Walutowym i wygraj”. Uczestnik konkursu może otrzymać tylko jedną nagrodę. Minimalna liczba punktów uprawniająca do ubiegania się o nagrodę to 50. Przekazanie nagród nastąpi do 31.12.2021 r. Nagrody zostaną przekazane na rachunek w walucie PLN Uczestników w Kantorze Walutowym. Szczegóły dostępne w Regulaminie Konkursu „Bądź aktywny w Kantorze Walutowym i wygraj” znajdującym się na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja.

Obowiązujące regulacje: Regulamin Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Taryfa Opłat, Prowizji i Oprocentowania Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Regulamin kart płatniczych Alior Bank SA, Regulamin rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych, Regulamin korzystania z Kanałów Elektronicznych dla Klientów Indywidualnych, które są dostępne na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja. Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku. Informacja handlowa wg stanu na 2.11.2021 r. Sprawdź aktualne warunki na https://kantor.aliorbank.pl.