Listopadowe wyprzedaże już tuż, tuż!
Listopad to miesiąc, który każdemu smart shopperowi kojarzy się z najlepszymi okazjami do zakupów. Sklepy stacjonarne i internetowe prześcigają się w przygotowaniu wyprzedaży i promocji. Kulminacją zakupowego szaleństwa, będą trzy najważniejsze dni:

- 11 listopada w Chinach to tzw. Single Day. W tym dniu rabaty na chińskich portalach zakupowych sięgają nawet 70%.
- 27 listopada, na całym świecie, obchodzimy tzw. Black Friday (Czarny Piątek) – dzień największych rabatów. Właśnie wtedy rozpoczyna się okres świątecznych wyprzedaży.
- 30 listopada czyli tzw. Cyber Monday, kiedy promocje ogłaszają sklepy internetowe.


Korzystając z Kantoru Walutowego i karty wielowalutowej przy zakupach online można zaoszczędzić podwójnie. Po pierwsze, zakup waluty w Kantorze Walutowym odbywa się po atrakcyjnym kursie. Po drugie, karta wielowalutowa sama rozpoznaje walutę transakcji – środki transakcji zostaną pobrane z właściwego rachunku, co pozwoli uniknąć kosztów przewalutowania.

Warto pamiętać, że kartą wielowalutową można płacić również w sklepach stacjonarnych, w kraju i za granicą. Bez względu na preferowaną formę zakupów, karta wielowalutowa to narzędzie, które pozwoli cieszyć się udanymi zakupami, bez obaw o koszty.

Pamiętaj Kantor Walutowy to m.in.:

• wymiana walut dostępna 24h/ 7 dni w tygodniu;
0 zł za rachunki w aż 23 walutach, w tym PLN;
0 zł za kartę wielowalutową, która umożliwia płatności w blisko 160 walutach (w tym PLN)
0 zł za internetowe przelewy złotówkowe;
0 zł za internetowe przelewy walutowe wymienionych środków1;
• aplikacja mobilna na iOS i Android;
50 zł premii za każde skuteczne polecenie Kantoru Walutowego znajomym2;

Załóż Kantor Walutowy już dziś lub dowiedź się jak zawrzeć umowę o kartę wielowalutową


1 Bezpłatne przelewy walutowe w opcji SHA dla środków zakupionych w Kantorze Walutowym Alior Banku.
2 Warunki otrzymania premii są opisane w Regulaminie Programu Rekomendacyjnego Kantoru Walutowego dostępnym na stronie https://kantor.aliorbank.pl, zakładka Dokumentacja.

Obowiązują: Regulamin Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Taryfa Opłat, Prowizji i Oprocentowania Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Regulamin kart płatniczych Alior Bank SA; Regulamin rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych; Regulamin korzystania z Kanałów Elektronicznych dla Klientów Indywidualnych, które są dostępne na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja.

Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku.