Odgadnij kurs NBP i zdobądź e-kartę o wartości 100 zł!

Teraz, z Kantorem Walutowym możesz zyskać jeszcze więcej. Wystarczy, że najpóźniej do 05.11.2020 r. do godziny 23:59 podasz w komentarzu, do zamieszczonego na Faceboku posta konkursowego, kurs średni pary walutowej EUR/PLN wg NBP na 06.11.2020 r.

20 uczestników, którzy trafią lub będą najbliżej, otrzymają nagrodę, e-kartę o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci sklepów Decathlon i na Decathlon.pl

Weź udział już dziś. Konkurs trwa do 05.11.2020 r. do godziny 23:59  Zwycięzcę ogłosimy najpóźniej w terminie 7 dni roboczych od zakończenia Konkursu w komentarzu pod postem konkursowym.

 

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie https://kantor.aliorbank.pl/ zakładka Dokumentacja oraz w sekcji notatki na stronie https://www.facebook.com/AliorBankSA e-Karty ważne do 31.12.2020 roku.

Pamiętaj, Kantor Walutowy to m.in.

- natychmiastowa wymiana walut po atrakcyjnych kursach, całą dobę, przez 7 dni w tygodniu
- bezpłatne rachunki w 23 walutach
- karta wielowalutowa obsługująca płatności w blisko 160 walutach, w tym w PLN
- bezpłatne przelewy zakupionych środków w ramach tzw. Licznika*

Zarejestruj się już dziś


Konkurs trwa w okresie od 02.11 do 05.11.2020 r. do godz. 23:59. Nagrodę w formie e-karty do sklepu Decathlon o wartości 100 zł otrzyma uczestnik Konkursu, który spełni warunki i zasady uczestnictwa w konkursie, opisane w Regulaminie konkursu „Odgadnij kurs waluty i wygraj” w §2. Liczba nagród jest ograniczona do 20 sztuk. Uczestnik konkursu może otrzymać tylko jedną nagrodę. Przekazanie nagród nastąpi w formie wiadomości SMS na podany przez Laureata numer telefonu. Szczegóły dostępne w Regulaminie konkursu „Odgadnij kurs waluty i wygraj".

* Licznik sumuje środki kupione przez klienta w Kantorze Walutowym osobno dla każdej z walut. Wartość licznika, który zgodnie z Regulaminem Kantoru Walutowego jest narzędziem służącym do monitorowania kwoty, którą można za darmo wysłać z Kantoru, zależy wyłącznie od kwoty transakcji wymiany zawartych przez klienta. Bank nie wprowadza żadnych ograniczeń, co do liczby darmowych przelewów oraz ich kwoty.

Obowiązują: Regulamin Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Taryfa Opłat, Prowizji i Oprocentowania Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Regulamin kart płatniczych Alior Bank SA; Regulamin rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych; Regulamin korzystania z Kanałów Elektronicznych dla Klientów Indywidualnych, które są dostępne na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja.