Polecaj Kantor Walutowy a oboje zyskacie!

Teraz nie tylko Ty zyskujesz polecając Kantor Walutowy znajomemu. 50 zł może zarobić również Twój znajomy. Wystarczy, że podczas rejestracji poda otrzymany od Ciebie kod rekomendacyjny a następnie:

  • dokona wymiany walutowej na minimum 500 zł w ciągu 6 miesięcy do daty założenia Kantoru Walutowego.
  • zawrze z bankiem umowę o wydanie karty wielowalutowej do rachunku Kantoru Walutowego i dokona nią jednej transakcji na dowolną kwotę.


Aby polecić Kantor Walutowy znajomemu wystarczy po zalogowaniu kliknąć w profil, wybrać „Poleć Kantor Walutowy i odbierz aż 50 zł” a następnie podać imię i adres e-mail Twojego znajomego i wysłać zaproszenie. Kod możesz przekazać też w dowolny inny sposób np. za pośrednictwem popularnych komunikatorów.Pamiętaj, Kantor Walutowy to m.in.:
- natychmiastowa wymiana walut po atrakcyjnych kursach, całą dobę, przez 7 dni w tygodniu
- bezpłatne rachunki w 23 walutach
- karta wielowalutowa obsługująca płatności nawet w 160 walutach, w tym w PLN
- bezpłatne przelewy zakupionych środków w ramach tzw. LicznikaNota prawna: Warunki otrzymania nagrody dla odbiorcy rekomendacji oraz warunki otrzymania nagrody dla osoby polecającej Kantor Walutowy zostały określone w Regulaminie Programu Rekomendacyjnego Kantoru Walutowego i regulamin Promocji „50 zł dla odbiorcy rekomendacji, które dostępne są na stronie https://kantor.aliorbank.pl w zakładce Dokumentacja. Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku.


Uwaga: Premia nie przysługuje w przypadku polecenia usługi Kantor Walutowy osobie, która korzysta z usługi Kantor Walutowy.