Polecaj Kantor i zdobywaj dodatkowe punkty w konkursie urodzinowym

Od 12 do 25 września, punkty za skuteczną rekomendację Kantoru Walutowego mnożymy x10.

Za każde skuteczne polecenie Kantoru Walutowego w Konkursie Świętujemy 10. urodziny Kantoru Walutowego możesz zdobyć aż 500 punktów!

Nie zwlekaj, konkurs trwa tylko do 31.10.2022 r. korzystaj aktywnie z Kantoru Walutowego, zbieraj punkty i wygrywaj nagrody!

Do wygrania jest:

  • W każdym z etapów Konkursu: jedna z 25 nagród w wysokości 500 zł
  • W wielkim finale: 1 x 15 000 zł, 1 x 10 000 zł, 1 x 5 000 zł, 20 x 1 000 zł
Łączna pula nagród to aż 100 000 zł.

 Dołącz do KonkursuKonkurs trwa w okresie od 01.07.2022 r. do 31.10.2022 r. Nagrodę etapu w kwocie 500 zł, w każdym etapie Konkursu otrzyma Uczestnik, który spełni warunki Konkursu zawarte w jego Regulaminie i zdobędzie najwyższą liczbę punktów na liście Laureatów od miejsca pierwszego (1) do dwudziestego piątego (25). Przewidziane przez Organizatora Nagrody główne, odpowiednie do zajętego przez Uczestnika miejsca na liście Laureatów od miejsca pierwszego (1) do dwudziestego trzeciego (23) otrzymają Uczestnicy Konkursu, który spełnią warunki Konkursu zawarte w jego Regulaminie i zdobędą najwyższą liczbę punktów w czasie trwania całego Konkursu. Nagrody zostaną przekazane na rachunek PLN Uczestników w Kantorze Walutowym. Uczestnik Konkursu może otrzymać tylko jedną nagrodę danego etapu oraz jedną Nagrodę główną. Minimalna liczba punktów uprawniająca do odebrania Nagrody etapu to 60 punktów, natomiast Nagrody głównej to 240 punktów. Szczegóły dostępne są w Regulaminie Konkursu "Świętujemy 10. urodziny Kantoru Walutowego".

Akcja bonusowa „Mnożymy punkty za skuteczną rekomendację Kantoru Walutowego x10” trwa od 12 do 25 września 2022 roku i polega na dziesięciokrotnym pomnożeniu punktów za każdą skuteczną rekomendację Kantoru Walutowego w tym okresie. Skuteczna rekomendacja to przesłanie Rekomendacji, w wyniku której Odbiorca Rekomendacji zawrze Umowę o Kantor Walutowy po podaniu Kodu rekomendacyjnego we wniosku o Kantor Walutowy otrzymanego od Klienta polecającego Kantor Walutowy.

Ww. regulamin konkursu oraz obowiązujące dla Kantoru Walutowego regulacje: Regulamin Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Taryfa Opłat, Prowizji i Oprocentowania Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Regulamin kart płatniczych Alior Bank SA, Regulamin rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych, Regulamin korzystania z Kanałów Elektronicznych dla Klientów Indywidualnych dostępne są na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja.