System transakcyjny Kantoru Walutowego w języku ukraińskim

Z myślą o naszych ukraińskich Klientach udostępniliśmy system transakcyjny oraz aplikację mobilną Kantoru Walutowego w ukraińskiej wersji językowej. Obywatele Ukrainy od teraz mogą m.in. wymieniać walutę czy zlecać przelewy w Kantorze Walutowych korzystając ze swojego ojczystego języka.


Aby zmienić wersję językową, należy na stronie logowania, dostępnej pod adresem: https://systemkantor.aliorbank.pl/login, w prawym, dolnym rogu strony, zmienić ikonę flagi na ukraińską. Zmiany można również dokonać w dowolnym momencie po zalogowaniu do systemu.

Przypominamy też, że aktualni i przyszli klienci będący obywatelami Ukrainy mogą wymieniać w Kantorze Walutowym Alior Banku EUR i USD za PLN po najkorzystniejszym, międzybankowym kursie oraz otrzymają zwrot opłaty za przelewy zagraniczne na Ukrainę realizowane z kont w Kantorze Walutowym.


Regulamin Oferty Specjalnej "Przelewy bez opłat” dla obywateli Ukrainy oraz Regulamin Oferty Specjalnej "Wymiana walut dla obywateli Ukrainy”, dostępne są na stronie Kantoru Walutowego, w zakładce Dokumentacja.