Zimowe zakupy z kartą wielowalutową

Święta już za pasem. A zaraz po nich, zimowe wyprzedaże!

Zamawiając prezenty często korzystamy z ofert sklepów internetowych, również zagranicznych. Aby ograniczyć koszty przewalutowań warto skorzystać z oferty Kantoru Walutowego i zakupić walutę po atrakcyjnych kursach.
Dodatkowo, możesz zawrzeć umowę o bezpłatną kartę wielowalutową – jedną do wszystkich Twoich kont w Kantorze Walutowym.

Z kartą wielowalutową kontynent nie ma znaczenia. Dzięki automatycznemu rozpoznaniu waluty transakcji, możesz zamawiać produkty z dowolnego miejsca na świecie, bez obaw o koszty przewalutowania (1).

Karta wielowalutowa to m.in.:
 • płatności w blisko 160 walutach, w tym PLN
 • płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych w kraju i za granicą
 • płatności mobilne: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay
 • automatyczne rozpoznanie waluty płatności
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę z bankomatu

Dowiedz się więcej

Przypominamy też, że do 31.12.2020 r. trwa promocja, w której pulą nagród to aż 400 voucherów o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro. Szczegółowe informacje o promocji dostępne tutaj

Pamiętaj Kantor Walutowy to m.in.:
 • wymiana walut dostępna 24h/ 7 dni w tygodniu; - 0 zł za rachunki w aż 23 walutach, w tym PLN
 • 0 zł za kartę wielowalutową, która umożliwia płatności w blisko 160 walutach (w tym PLN)
 • 0 zł za internetowe przelewy złotówkowe
 • 0 zł za internetowe przelewy walutowe wymienionych środków  (2)
 • aplikacja mobilna na iOS i Android
 • 50 zł premii za każde skuteczne polecenie Kantoru Walutowego znajomym (3)

Dowiedz się więcej


(1) Karta wielowalutowa Kantoru Walutowego automatycznie rozpoznaje walutę i dobiera odpowiedni rachunek walutowy (z 23 rachunków walutowych dostępnych w Kantorze Walutowym), do realizacji płatności kartą. Wtedy środki pobierane są bezpośrednio z danego rachunku walutowego i nie pojawia się koszt przewalutowania. Jeśli na rachunku waluty płatności będą niewystarczające środki, płatność nastąpi z podstawowego rachunku karty w EUR z zastosowaniem wyłącznie kursu przeliczenia waluty ustalonego przez organizację płatniczą Mastercard. Jeśli na rachunku w EUR będą niewystarczające środki do realizacji płatności, wartość płatności w EUR zostanie przeliczona na kwotę w PLN po kursie tabelowym Alior Banku. Jeśli na rachunku w PLN środki będą niewystarczające, transakcja zostanie odrzucona.
(2) Bezpłatne przelewy walutowe w opcji SHA dla środków zakupionych w Kantorze Walutowym Alior Banku.
(3) Warunki otrzymania premii są opisane w Regulaminie Programu Rekomendacyjnego Kantoru Walutowego dostępnym na stronie https://kantor.aliorbank.pl, zakładka Dokumentacja.

Obowiązujące regulacje Alior Banku S.A. dla Kantoru Walutowego: Regulamin Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Taryfa Opłat, Prowizji i Oprocentowania Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Regulamin kart płatniczych Alior Bank SA; Regulamin rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych; Regulamin korzystania z Kanałów Elektronicznych dla Klientów Indywidualnych, które są dostępne na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja.

Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku.