Kantor Walutowy Alior Banku najlepszym kantorem internetowym

Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach Kantoru Walutowego Alior Banku. Platforma uplasowała się na pierwszym miejscu rankingu prowadzonego przez serwis internetowy Bankier.pl.

Bankier.pl jest wiodącym portalem o tematyce finansowo-biznesowej, który oferuje swoim odbiorcom treści i narzędzia ułatwiające podejmowanie decyzji związanych z zarządzaniem pieniędzmi. Bankier.pl to miejsce, w którym użytkownicy znajdą odpowiedź na każde nurtujące pytanie z zakresu finansów i inwestowania oraz dowiedzą się, jak efektywniej zarządzać budżetem swoim i prowadzonych przez siebie firm. Redakcja portalu cyklicznie organizuje różnego rodzaju zestawienia rozwiązań oferowanych przez instytucje finansowe.


Kantor Walutowy Alior Banku zajął pierwsze miejsce we wrześniowym rankingu bankowych kantorów internetowych według Bankier.pl. Analiza objęła aż dziewięć różnych parametrów, między innymi dostępność systemu i czas, kiedy można dokonywać transakcji, konieczność posiadania konta osobistego w danym banku czy wysokość prowizji za wymianę waluty.

Alior Bank zdobył aż osiem z dziewięciu możliwych punktów, osiągając tym samym pierwsze miejsce w rankingu.

Kapituła doceniła szczególnie fakt, że klienci mogą wymieniać waluty bez żadnych ograniczeń czasowych, a ich wybór jest bardzo szeroki. To co dodatkowo wyróżniło ofertę wśród konkurencji, to brak konieczności posiadania konta osobistego w Alior Banku, aby móc korzystać z usług Kantoru Walutowego. Możliwość bezpłatnego prowadzenia rachunku, bezprowizyjna wymiana walut, mnogość opcji płatności mobilnych również zyskały uznanie kapituły, przekładając się na wysoką punktację ogólną. Ranking dostępny jest na stronie: Najlepsze bankowe kantory internetowe - Bankier.pl

Przeczytaj również: Kantor Walutowy ponownie wyróżniony w rankingu portalu najlepszekonto.pl