Kantor Walutowy ponownie wyróżniony w rankingu portalu najlepszekonto.pl


Kantor Walutowy kolejny miesiąc z rzędu zajął pierwsze miejsce na liście najlepszych kont walutowych oraz drugie miejsce w rankingu najlepszych kantorów internetowych.

Produkt został doceniony m.in. za niski spread, dużą liczbę dostępnych walut (aż 21, w tym PLN) oraz brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunków w Kantorze Walutowym czy zamówienie i korzystanie z karty wielowalutowej.

NajlepszeKonto.pl jest jedną z wiodących polskich porównywarek bankowych, która na bieżąco analizuje oferty instytucji finansowych. Ranking kont opracowuje kapituła ekspercka portalu. Comiesięczny ranking znajduje się na stronie organizatora pod linkiem: Najlepsze Konta Walutowe w 2023 r. (najlepszekonto.pl).

Zachęcamy również do zapoznania się z przygotowaną przez redakcję portalu analizą konta walutowego dostępnego w ramach kantoru Walutowego Alior Banku.Zobacz także: Kantor Walutowy Alior Banku ponownie najlepszy

Przypominamy też, że do końca sierpnia trwa konkurs dla Klientów Kantoru Walutowego Alior Banku, w którym łączna pula nagród to aż 150 000 zł. Szczegóły dostępne są na stronie.

Przeczytaj również: Wymieniaj walutę i wygrywaj w konkursie Kantoru Walutowego!